Прихистити хвостик

Перш ніж купувати собаку чи кота – зайдіть до нас. У притулку знайдуться друзі будь-кому до душі – великі, маленькі, охоронці, компаньйони, лінивці та непосидьки. Коли ми беремо тваринку з притулку, то рятуємо одразу трьох: тваринку, яку забрали додому, бездомну тварину з вулиці, що займе звільнене місце у притулку, і, звичайно, Людину в собі. Не купуй – прихисти, адже справжня дружба не продається!


donation

100 грн на 1 тиждень витрати на собаку в Сіріусі

або на картку ПБ притулку: 5169 3305 1043 1114, Благодійний фонд Сіріус

Притулок щодня піклується про майже 3 тисячі тварин. Найкращий спосіб допомогти нам
і нашим хвостикам – пожертвувати будь-яку суму на корм, лікування та забезпечення роботи притулку.
Хочеш допомогти інакше?
Більше тут

Про нас

ВАЖЛИВО – Наразі притулок переповнений і не приймає нових тварин.

Притулок для тварин і фонд «Сіріус» заснований Олександрою Мезіновою у 2000 році в с. Ясногородка Київської області. У 2014 році, після двох переїздів, притулок отримав власну ділянку у с. Федорівка Київської області. Вже майже два десятиліття притулок піклується про бездомних тварин Києва та області, забезпечує їм проживання, лікування, вакцинацію, стерилізацію, знаходить для них родини, допомагає місту гуманно вирішувати проблему великої кількості бездомних тварин, проводить роз’яснювальну роботу серед населення. Також фондом проводиться безкоштовна вакцинація та стерилізація.

За роки існування притулку більше 4500 тварин отримали щасливе життя у нових родинах. Зараз у «Сіріусі» проживає близько 2500 собак і котів, які все ще чекають на свою родину.

Притулок «Сіріус» існує лише на пожертви меценатів і благодійників. Ми завжди раді будь-якій допомозі.

Хочеш допомогти фінансово? Тобі сюди!
Хочеш допомогти інакше? Тоді сюди!

Нам допомагають

Новини

Журнал «Фокус» опублікував рейтинг найбільш впливових жінок України-2019. Цьогоріч в цьому списку, поміж політиків та бізнеследі, є чудова жінка, яка вже більше 20 років змінює життя тварин в Україні накраще - директор та засновник притулку Сіріус Alexandra Mezinova

 

Читати далі
  Спільний соціальний проєкт компаній "Марс Україна" та мережі магазинів "Ашан"
Читати далі
Один клік - одна порція корму