Про нас

 Притулок для бездомних тварин благодійного фонду «Сіріус» був створений в 2000 роцi в с. Ясногородка, згодом переїхав до с. Федорiвка, Київської області. З перших днів притулок живе на кошти засновників фонду та небайдужих до проблем тварин людей з Києва, Дніпропетровська, Миколаєва, Черкас.


 З 2000 року ми стерилізуємо та знаходимо постійний дім собакам і котам, допомагаючи гуманно вирішувати проблему величезної кількості бездомних тварин. За роки існування притулку хазяїв знайшли більше 4500 тварин. Фонд безкоштовно вакцинує, стерилізує та допомагає в утриманні домашніх улюбленців малозабезпеченим сім’ям.

about-us

 Наразі у притулку фонду «Сіріус» проживає близько 2400 собак і котів. Усі тварини провакциновані, мають дах над головою, їжу та необхідне лікування. Щоденне харчування забезпечує постачальник кормів для тварин в Україну «Марс», а також виробники продуктів харчування, продуктові магазини та склади Києва. Комунальні ветеринарні клініки Києва надають тваринам необхідну медичну допомогу.

 За період існування притулку двічі доводилося переїздити, через продаж арендованої нами землі. Щоразу ми перевозили з собою все більше тварин. 2014 року притулок нарешті отримав власну землю у с. Федорівка.

 Зараз на території притулку є дім для проживання котів, одне крило для собак з внутрішніми та вигульними вольєрами та ветеринарний будинок. Більшість собак живе у тимчасових зовнішніх вольєрах. За необхідного фінансування ми плануємо побудувати вольєри з теплою та вигульною частинами для усіх наших собак і карантинний блок.

 На жаль, наш притулок не може прихистити усіх бездомних тварин, тож ми закликаємо усіх відповідально ставитися до своїх улюбленців, вчасно стерилізувати собак і котів, а також брати їх із притулків, а не купувати.

 

 

 

 

 

Наш фонд проводить акції, інформаційні кампанії щодо безпорідних тварин, ми допомагаємо колегам з інших регіонів.

 Наразі нам дуже необхідна допомога як в утриманні наших підопічних та догляді за ними, так і у фінансуванні подальшого будівництва притулку.

Ми хочемо створити справжній тимчасовий дім для постраждалих від людської жорстокості тварин.

Ми хочемо побудувати притулок європейського рівня.

Нам потрібна будь-яка Ваша допомога!

Хочеш допомогти матеріально? Тобі сюди!

Хочешь помочь иначе? Тоді сюди!