Проект перебудови притулку Сіріус

Рівень суспільної моралі можна виміряти ставленням до безпритульних тварин. Десятки років проблемою бродячих чотирилапих ґрунтовно займаються лише волонтери та спеціалізовані благодійні фонди.

Команда АІММ вирішила долучитися до вирішення цієї вкрай важливої проблеми і розробила проект перебудови притулку, аби перетворити Сіріус на комфортний та зручний простір як для тварин, так і для людей!

 

Концепція розбудови існуючого притулку для чотирилапих передбачає створення сучасного поліфункціонального комплексу, що охоплює весь функціонал для догляду за тваринами і пошуку для них нового дому.

На території комплексу розташуються ветеринарна клініка та зоомагазин, готель для домашніх улюбленців, господарська будівля для догляду за тваринами, пункт прийому нових чотирилапих, карантинна зона і простора територія для вигулу собак, а також гуртожиток для волонтерів.

 

Прозорі частини фасадів чарунок повурнуті під кутом таким чином, щоб тварини бичили один одного якнайменьше.Завдяки цьому рішенню тварини будуть вести себе спокійніше та вчиняти меньше галасу, збережуть своє здоровя, оточуючих співробітників та гостей.

 

Модульний тип вольєрів дозволяє виконувати роботи поетапно. Чарунки спроектовані таким чином, аби працівники чи волонтери притулку могли без зайвих зусиль прибрати за тваринами, нагодувати і напоїти їх, при цьому всі брудні процеси максимально приховані від очей відвідувачів.

У той же час біля кожного модуля є свій закритий двір, де тварини можуть вільно по черзі або разом бігати просто неба.

Детально ознайомитись із проектом можна за посиланням: https://aimm-group.com/ukr/projects/sirius.html

Схоже на казку? Це може стати реальністю, проте лише із Вашою допомогою.

Давайте разом зробимо мрію хвостів притулку справжньою!

Хочете матеріально допомогти Сіріусу з реалізацією проекту або стати одним із меценатів проекту - дзвоніть за номером +38 067 656 70 98 (Олександра Мезінова, директор притулку)