Прихистити хвостик

Перш ніж купувати собаку чи кота – зайдіть до нас. У притулку знайдуться друзі будь-кому до душі – великі, маленькі, охоронці, компаньйони, лінивці та непосидьки. Коли ми беремо тваринку з притулку, то рятуємо одразу трьох: тваринку, яку забрали додому, бездомну тварину з вулиці, що займе звільнене місце у притулку, і, звичайно, Людину в собі. Не купуй – прихисти, адже справжня дружба не продається!


donation

100 грн на 1 тиждень витрати на собаку в Сіріусі

або на картку ПБ притулку: 4246 0010 0170 4737, Благодійний фонд Сіріус

Притулок щодня піклується про майже 3 тисячі тварин. Найкращий спосіб допомогти нам
і нашим хвостикам – пожертвувати будь-яку суму на корм, лікування та забезпечення роботи притулку.
Хочеш допомогти інакше?
Більше тут

Про нас

ВАЖЛИВО - НА ДАНИЙ МОМЕНТ ПРИТУЛОК ПЕРЕПОВНЕНИЙ І НЕ ПРИЙМАЄ НОВИХ ТВАРИН.

"Сіріус" - найбільший притулок для бездомних тварин в Україні. Був створений у 2000 році в с. Ясногородка, згодом переїхав до с. Федорівка, Київської області. З перших днів притулок існує на кошти благодійників та небайдужих до проблем тварин людей. З 2000 року ми стерилізуємо та знаходимо постійний дім собакам і котам, допомагаючи гуманно вирішувати проблему величезної кількості бездомних тварин. За роки існування притулку понад 5000 тварин знайшли свій дім.

Наразі у притулку "Сіріус" проживає понад 3000 собак і котів. Усі тварини обов’язково стерилізуються, також надається допомога в стерилізації безпритульних та домашніх тварин малозабезпеченим сім’ям у м. Київ та найближчих населених пунктах Київської області. Для нас важливо привертати увагу громадськості до існуючих проблем та втілювати ефективні проекти на благо суспільства на рівні м. Києва, Київської області та всієї території України. Ми хочемо створити умови для комфортного співіснування людини та тварин.

На жаль, наш притулок не може прихистити усіх бездомних тварин, тож ми закликаємо усіх відповідально ставитися до своїх улюбленців, вчасно стерилізувати собак і котів, а також брати їх із притулків, а не купувати. Наразі притулок переповнений і не приймає нових тварин. Ми працюємо над тим, щоб забезпечити якісні умови проживання для понад 3000 тварин, які знаходяться під нашою опікою. Ми б дуже хотіли допомогти й поселити нових, але допоможіть нам знайти сім'ю для тих хто вже живе у притулку. Подумайте про них!

Хочеш допомогти фінансово? Тобі сюди!
Хочеш допомогти інакше? Тоді сюди!