Добрий Календар від Сіріуса на 2020 рік

Представляємо вашій увазі благодійний календар на 2020 рік від притулку для тварин Сіріус, який ми створили з допомогою голови постійної комісії Костянтина Ялового. 

Для створення календаря ми запросили нових господарів хвостиків, які раніше були жителями притулку Сіріус, а зараз тішаться на диванах.

" ⁃ Разом з командою ми протягом декількох років допомагаємо притулку для тварин "Сіріус", нами реалізована не одна спільна ініціатива. А цього року ми вірішили втілити надзвичайно душевний проєкт: випустили календар з господарями та їхніми улюбленцями, які зустрілися саме в "Сіріусі" й з того часу стали справжніми родинами. Історії цих тварин сповнені як людської жорстокості, так і чудесного порятунку. Купуючи  календар, Ви зможете реально допомогти. У притулку залишаються тисячі тварин, які дуже чекають на свої сім'ї. Можливо там є і Ваш хвостик і це буде ще одна щаслива історія?" - каже Костянтин Яловий, голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики.

"Этот замечательный проект очень важен для приюта Сириус, ведь мы хотим, чтобы как можно больше животных уезжало в семьи. Все, кто берет питомца из приюта - это Люди с большой буквы, с огромным, добрым сердцем. Четвероногие жители приюта Сириус живут с надеждой на то, что когда-то они станут кому-то нужны, их мечта- это семья и уютный дом. Приезжайте к нам в приют, выберите  себе друга и подарите ему свою любовь!" - Олександра Мезінова, директор притулку.

Ціна календаря - 250 грн. Всі зібрані кошти йдуть на утримання притулку Сіріус.

Розмір календаря - А3

Після замовлення календар відправляється до друку, тож, можливо, треба буде трошки почекати (5-7 днів).

Оплата календаря на карту ключ-карту притулку 5169 3305 1043 1114 (тільки для Приватбанку) або через кнопку ДОПОМОГА на сайті.

Не забудьте зробити скрін, адже для підтвердження замовлення необхідно надіслати копію чи скріншот грошового переказу на Viber +38 093 223 22 36 (Юліанна). 

Заповніть, будь-ласка, форму для замовлення календаря