Правила адопції

Якщо ви хочете взяти тварину з притулку Сіріус, необхідно:

  1. Ознайомитися з графіком відвідувань притулку на сайті. Притулок відкритий для відвідувань тільки в суботу і неділю. Забрати тварину в інший день можна тільки після узгодження з волонтером, який проводить співбесіду, або директором притулку.
  2. Пройти співбесіду в телефонному режимі. УВАГА! Тварини не віддаються без попереднього проходження співбесіди та узгодження дати і часу приїзду.

Для цього зателефонуйте за тел. +38 093 193 40 69, якщо хочете взяти собаку, або по тел. +38 093 193 40 69 якщо хочете взяти кота.

Співбесіда - обов'язковий етап адопціі. Волонтер задасть вам питання, відповіді на які допоможуть зрозуміти, чи готові ви до появи нового члена сім'ї, хто вам підходить і які можуть бути особливості утримання. Волонтер має право відмовити в адопціі, якщо вважатиме, що на те є об'єктивні підстави.

Просимо взяти до уваги, що співбесіда може займати до 30-40 хвилин. У наших волонтерів не завжди є можливість моментально провести співбесіду. Тому просимо телефонувати заздалегідь, з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 20.00 і погоджувати час проведення співбесіди. Якщо ви зателефонуєте в суботу або неділю, велика ймовірність, що ви не зможете забрати тварину в цей же день.

Ви можете переглянути на сайті наших вихованців, можливо хтось вас зацікавить і ви захочете поставити питання волонтеру.

  1. Після проходження співбесіди необхідно узгодити дату і час приїзду з волонтером.
  2. Приїхати до притулку зі своїм паспортом, підписати договір про передачу тварини та забрати тварину.

 

Просимо взяти до відома також наступну інформацію:

- притулок не віддає тварин третім особам, на подарунки, а також для охорони підприємств та т. д.

- за твариною потрібно приїхати в притулок особисто. Випадки передачі тварин не на території притулку обговорюються в індивідуальному порядку. Також як і прилаштування тварин далі Києва.

- якщо ви їдете за кішкою, наявність переноски ОБОВ'ЯЗКОВО!

- якщо ви їдете за собакою, наявність нашийника і повідка ОБОВ'ЯЗКОВО!