Правила адопції

Якщо ви хочете взяти тварину з притулку Сіріус, необхідно:

  1. Ознайомитися з графіком відвідувань притулку на сайті. Притулок відкритий для відвідувань тільки в суботу і неділю. Забрати тварину в інший день можна тільки після узгодження з волонтером, який проводить співбесіду, або директором притулку.
  2. Пройти співбесіду в телефонному режимі. УВАГА! Тварини не віддаються без попереднього проходження співбесіди та узгодження дати і часу приїзду.

Для цього зателефонуйте за тел. 067 509 18 92, якщо хочете взяти собаку, або по тел. 099 256 73 03, 067 509 18 92 якщо хочете взяти кота.

Співбесіда - обов'язковий етап адопціі. Волонтер задасть вам питання, відповіді на які допоможуть зрозуміти, чи готові ви до появи нового члена сім'ї, хто вам підходить і які можуть бути особливості утримання. Волонтер має право відмовити в адопціі, якщо вважатиме, що на те є об'єктивні підстави.

Просимо взяти до уваги, що співбесіда може займати до 30-40 хвилин. У наших волонтерів не завжди є можливість моментально провести співбесіду. Тому просимо телефонувати заздалегідь, з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 20.00 і погоджувати час проведення співбесіди. Якщо ви зателефонуєте в суботу або неділю, велика ймовірність, що ви не зможете забрати тварину в цей же день.

Ви можете переглянути на сайті наших вихованців, можливо хтось вас зацікавить і ви захочете поставити питання волонтеру.

  1. Після проходження співбесіди необхідно узгодити дату і час приїзду з волонтером.
  2. Приїхати до притулку зі своїм паспортом, підписати договір про передачу тварини та забрати тварину.

 

Просимо взяти до відома також наступну інформацію:

- притулок не віддає тварин третім особам, на подарунки, а також для охорони підприємств та т. д.

- за твариною потрібно приїхати в притулок особисто. Випадки передачі тварин не на території притулку обговорюються в індивідуальному порядку. Також як і прилаштування тварин далі Києва.

- якщо ви їдете за кішкою, наявність переноски ОБОВ'ЯЗКОВО!

- якщо ви їдете за собакою, наявність нашийника і повідка ОБОВ'ЯЗКОВО!