Про нас

"Сіріус" - найбільший притулок для бездомних тварин в Україні. Був створений у 2000 році в с. Ясногородка, згодом переїхав до
с. Федорівка, Київської області. З перших днів притулок існує на кошти благодійників та небайдужих до проблем тварин людей.

З 2000 року ми стерилізуємо та знаходимо постійний дім собакам і котам, допомагаючи гуманно вирішувати проблему величезної кількості бездомних тварин. За роки існування притулку понад 5000 тварин знайшли свій дім.

Наразі у притулку "Сіріус" проживає близько 3000 собак і котів. Усі тварини обов’язково стерилізуються, також надається допомога в стерилізації безпритульних та домашніх тварин малозабезпеченим сім’ям у м. Київ та найближчих населених пунктах Київської області. Для нас важливо привертати увагу громадськості до існуючих проблем та втілювати ефективні проекти на благо суспільства на рівні м. Києва, Київської області та всієї території України. Ми хочемо створити умови для комфортного співіснування людини та тварин.

about-us

За період існування притулку двічі доводилося переїздити, через продаж орендованої нами землі. Щоразу ми перевозили з собою все більше тварин. 2014 року притулок нарешті отримав власну землю у с. Федорівка.
Зараз на території притулку є дім для проживання котів, одне крило для собак з внутрішніми та вигульними вольєрами та ветеринарний будинок. Більшість собак живе у тимчасових зовнішніх вольєрах. За необхідного фінансування ми плануємо побудувати вольєри з теплою та вигульною частинами для усіх наших собак і карантинний блок. 

На жаль, наш притулок не може прихистити усіх бездомних тварин, тож ми закликаємо усіх відповідально ставитися до своїх улюбленців, вчасно стерилізувати собак і котів, а також брати їх із притулків, а не купувати. Наразі притулок переповнений і не приймає нових тварин. Ми працюємо над тим, щоб забезпечити якісні умови проживання для понад 3000 тварин, які знаходяться під нашою опікою.

Наразі нам дуже необхідна допомога як в утриманні наших підопічних та догляді за ними, так і у фінансуванні подальшого будівництва притулку.

Просимо Вас підтримати діяльність притулку. "Сіріусу" на разі необхідно:

- корм для тварин;

- ветеринарні препарати;

- будівельні матеріали для будівництва та ремонту старих вольєрів;

- оплата боргів притулку.

 

Ми хочемо створити справжній тимчасовий дім для постраждалих від людської жорстокості тварин.

Ми хочемо побудувати притулок європейського рівня.

Нам потрібна будь-яка Ваша допомога!

Хочеш допомогти матеріально? Тобі сюди!

Хочеш допомогти інакше? Тоді сюди!