Проект перебудови притулку Сіріус

Рівень суспільної моралі можна виміряти ставленням до безпритульних тварин. Десятки років проблемою бродячих чотирилапих ґрунтовно займаються лише волонтери та спеціалізовані благодійні фонди.

Команда АІММ вирішила долучитися до вирішення цієї вкрай важливої проблеми й розробила проект перебудови притулку, аби перетворити Сіріус на комфортний та зручний простір як для тварин, так і для людей!

 

Концепція розбудови існуючого притулку для чотирилапих передбачає створення сучасного поліфункціонального комплексу, що охоплює весь функціонал для догляду за тваринами і пошуку для них нового дому.

На території комплексу розташуються ветеринарна клініка та зоомагазин, готель для домашніх улюбленців, господарська будівля для догляду за тваринами, пункт прийому нових чотирилапих, карантинна зона і простора територія для вигулу собак, а також гуртожиток для волонтерів.

 

Прозорі частини фасадів чарунок повернуті під кутом таким чином, щоб тварини бачили один одного якнайменше. Завдяки цьому рішенню тварини будуть поводитися спокійніше та вчиняти менше галасу, збережуть своє здоров'я, оточуючих співробітників та гостей.

 

Модульний тип вольєрів дозволяє виконувати роботи поетапно. Чарунки спроєктовані таким чином, аби працівники чи волонтери притулку могли без зайвих зусиль прибрати за тваринами, нагодувати й напоїти їх, при цьому всі брудні процеси максимально приховані від очей відвідувачів.

У той же час біля кожного модуля є свій закритий двір, де тварини можуть вільно по черзі або разом бігати просто неба.

Детально ознайомитись із проектом можна за посиланням: https://aimm-group.com/ukr/projects/sirius.html

Схоже на казку? Це може стати реальністю, проте лише із Вашою допомогою.

Давайте разом зробимо мрію хвостів притулку справжньою!

Бажаєте приєднатися до проекту реконструкції притулку Сіріус або стати одним із меценатів проекту - телефонуйте за номером +38 093 193 40 69 (Ірина Лозова, помічниця директора притулку).