Правила відвідування і поведінки на території притулку "Сіріус"

1. Час відвідування притулку влітку з 11 до 16:00, взимку з 11 до 15:00. +/- 1 година залежно від фронту робіт і погодних умов.
Прийом гостей: тільки на вихідних (субота і неділя). Якщо ваші домашні вихованці захворіли, то утримайтеся від контакту з тваринами нашого притулку. Відвідувати котів можна тільки після консультації з Директором, Адміністратором або волонтером по котам (див. п. 21).

2. Якщо ви приїхали вперше, то повідомте про це адміністратора / постійного волонтера притулку. Наявність їх в притулку уточніть на пункті охорони. Також зафіксуйте своє прибуття в спеціальному журналі відвідувань.

3. Що, де і як робити Вам пояснить постійний волонтер або Адміністратор. Ніякої самодіяльності!

4. Візьміть за правило «Спочатку робота - потім вигул!» Зверніться до працівника або волонтеру з пропозицією допомоги. Дотримуйтесь чистоти у притулку.

5. Якщо ви привезли з собою їжу для собак (корм, крупа, м'ясо, кисломолочні продукти і т. д.), залишайте на кухні. Все інше - біля будівлі гуртожитку. Самостійно нікого не годувати.

6. Для частування тварин можна привозити тільки спеціальні ласощі із зоомагазину. Про те, як і кого можна ними побалувати уточніть у постійного волонтера або Адміністратора.

7. Не можна привозити і роздавати кістки. Перекидати їжу через сітку заборонено.

8. На території притулку є карантинні зони. Уточніть у постійного волонтера їх місце розташування. Спокійно пересувайтеся по притулку.

9. Звертайте увагу на таблички на вольєрах (застережливі або кураторські)! Якщо її немає (з технічних причин), то це не означає, що з собакою можна поспілкуватися. Ці питання потрібно уточнювати у постійних волонтерів або у Адміністратора.

10. Завжди ходите парами, страхуйте один одного. У вольєр і з вольєра виходимо так, щоб бачити собак перед собою. Перевіряйте цілісність вольєра і стан собак у вольєрі. Про всі проблеми повідомляйте Адміністратору притулку.

11. Обов'язково закривайте двері вольєра на обидві клямки. Якщо ж у вас або у когось іншого втекла собака, то відразу ж повідомте працівникові, постійному волонтеру і Адміністратору номер вольєра і кількість собак.

12. Гостям притулку і новачкам собак на прогулянку (в нашийнику і на повідку) виводять постійні волонтери або працівники ряду. Вигулювати необхідно весь вольєр, якщо немає несоціальних собак.

13. Не проходьте з собакою в безпосередній близькості від інших вольєрів. Собаки дуже емоційно реагують, що може спровокувати бійку всередині вольєру. Не вигулюйте собак між рядами.

14. Собак з різних вольєрів не можна підводити один до одного. Якщо у вашій присутності собаки почали бійку - не лізьте їх розбороняти, якщо немає подібного досвіду! Відразу кличте на допомогу працівника або постійного волонтера.

15. На прогулянці прохання приділяти увагу собаці, яку ви вивели. При бажанні можна вичесати собаку і обробити.

16. Для вигулу собак є спеціально відведена територія, де ви можете спустити собаку з повідка. Якщо ви не знаєте, ладнають чи собаки з інших вольєрів, то не запускайте їх в один вигульний. Приділіть прогулянці мінімум 30 хвилин. Завжди закривайте за собою двері з двох сторін.

17. На території вигульного вольєра необхідно дотримуватися чистоти і прибирати за собаками. Також перевіряти на наявність дірок в сітці, підкопів і справність клямок на дверях.

18. Всю амуніцію та інвентар прохання повертати у Волонтерську (Взимку - поруч з Операційної). Довгі повідці необхідно скручувати так, щоб вони не заплутувалися. Дотримуйтесь порядку в Волонтерській.

19. Якщо у вольєрі немає води, то налийте через сітку або повідомте постійному волонтеру. Також можна розлити воду в бутлі біля кожного вольєра.

20. З питань цуценят і кошенят звертатися до Адміністратора - Лариси. Самостійно нікого не діставати, не переміщувати, не годувати.

21. Правила відвідування і ходіння по вольєрах з котами уточнювати у Катерини Галюк (постійний волонтер по котам). Якщо її немає в притулку, то звертатися до Адміністратора - Лариси. Допомогти можна з прибиранням вольєрів, заміною лотків і води, очищенням від шерсті котячих місць, провітрювання і обробка від бліх вольєрів. Вітаються досвідчені люди в асистуванні при обробці від паразитів (внутрішніх і зовнішніх) і ін'єкцій.

Правила кураторства в притулку