Як приймати гостей вашої людини?

Увага, читайте новий випуск наших веселих порад від Гермеса для всіх тварин та їх людей!

У попередніх матеріалах ми розібралися з темами, як обрати свою людину і як все влаштовано у будинку, а сьогодні блогер обрав для вас дуже особливу тему.

Друзі, всім привіт.  Це я, Гермес)

Перш ніж почати, я хотів би сказати, що 21 жовтня, тобто сьогодні виповнюється 20 років притулку Сіріус. Дата ого-го яка! Всі ми знаємо, що на день народження прийнято дарувати подарунки і приймати гостей.


Найкращим подарунком для Сіріусу буде невеликий грошовий внесок на реконструкцію притулку, навіть 50, 100, 200 грн це величезна допомога для всіх тварин, яких в притулку зараз більше 3000.

Рахунок для реконструкції:

Найменування одержувача: ГО Притулок для тварин СIРIУС

Код отримувача: 42703881

IBAN: UA733052990000026001016804009

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

 

А якщо вирішите донейтити через кнопку на сайті - не забудьте, будь ласка, вказати в призначенні платежу "на реконструкцію".

Чекаємо ваші подарунки :)

А про те, як правильно приймати гостей, я вам зараз розповім.

 

Як приймати гостей вашої людини

Якщо до вашого людини прийшли друзі, виникає багато питань.  А чи справжні друзі це?  Хто їх взагалі пустив - точно не ви відкривали двері. І що тепер з цією компанією робити. Друзів вашої людини кусати не гарно. Звісно ви пес з манерами і взагалі нікого не кусаєте, але це так про всяк випадок. А якщо ви кіт, то це вас теж стосується, я знаю які гострі у вас пазурі – просто візьміть до уваги, що точити їх об гостей теж не можна. Навіть стрибати на них не бажано.  Загалом, потрібно вести себе пристойно і з гідністю, як ви вмієте.  А то потім вашій людині вислуховувати, що це все її виховання.  Ніхто ж не знає, що це ви її виховуєте.  Отже, ось коротка інструкція:

  1. Привітайтеся з гостями і понюхайте їх.  Дайте їм зрозуміти, що ви в домі господар і хто зробить невірний крок далі передпокої не пройде.  Пам'ятайте, вони бояться вас більше, ніж ви хочете схопити їх за штанину або зашипіти на них, якщо ви кіт.

 

  1. Простежте, щоб вони помили свої лапи.  Адже після прогулянки це перше, що варто зробити, інакше не можна сидіти на дивані.  Не всі можуть це знати.

 

  1. Постарайтеся бути доброзичливим, адже вони на вигляд непогані люди, хоч і багато їдять вашу потенційну їжу.  Підійдіть до кожного, і загляньте в саму душу.  У вашому погляді має читатися: ми ще подивимося, що ти за «кістка» і чи гідний спілкуватися з кращим з усіх людей, кого я знаю – моєю людиною.

 

  1. Якщо хтось захоче почастувати вас, не чиніть опір.  Ця людина, точно дуже хороша і можливо варто її покликати в гості ще раз. Ініціатива має бути винагороджена. Тим більше, якщо вона так тактовно і тихенько передає вам ковбаску під столом.  З нею ви точно спрацюєтеся.  Ну дуже хороша людина.

 

  1. Обов'язково проводьте час з гостями і беріть участь в бесіді.  Якщо повисне незручна пауза, ви завжди можете голосно гавкнути або мявкнути, щоб розрядити обстановку.

Ось гості і розходяться.  Запам'ятайте всіх, хто не дав вам ковбасу і не почухав пузо або за вушком, проведіть цих недалекоглядних людей докірливим поглядом.

Ваша людина, як завжди молодець, дуже соціально активна.  Обов'язково похваліть.

І пам'ятайте, скільки б друзів не було в житті вашої людини, найкращий друг це ви!