Як зрозуміти чи ваша це людина?

Притулок для бездомних тварин «Сіріус» і пес Гермес представляють рубрику з людинознавства «Лайфхаки від собаки»

Ця рубрика відповість на ваші головні питання: "З чого почати, якщо ви плануєте завести людину?", "Як правильно виховувати і піклуватися про неї?"

Ми сподіваємося, що завдяки цим практичним порадам якомога більше собак і котів вирішать завести собі улюбленця. А пес Гермес, відомий блогер і експерт у цій області, поділиться своїми знаннями і досвідом.

Ось побачите, зовсім трохи і ви звикнете до нової ролі - відповідального власника людини (це вам не голубів ганяти).

Головне набратися терпіння, так як на самому початку людина нічого не вміє. Вона зовсім не слухається, не знає елементарні команди. Наприклад, як грати. Намагається забирати чомусь ваші палиці, відбирає взуття, гуляє хаотично, плутає ваш повідок, неправильно обирає місце, де вам спати, перекладає вас з крісла на підлогу, а сам лягає на диван і т.д.

Повірте, ніхто не ідеальний відразу. Але ваші зусилля по вихованню і любов обов'язково дадуть свої плоди.

А всіх людей (швидше за все, нас читають і люди) запрошуємо в наш притулок показати себе, щоб тварини могли на вас подивитися. Можливо, вам пощастить - вас хтось обере і стане про вас піклуватися.

 

Від автора:

Друзі, давайте знайомитися! Мене звуть Гермес. Я вважаю, що у кожної серйозної собаки повинна бути людина. Як і ви, я підтримую рівність людей та тварин, хочу щоб якомога більше тварин заводили людей і не боялися брати за них відповідальність.

Трохи про мене. Жив на вулиці, але в один прекрасний день вирішив стати розсудливим і завести людину, так як відчув природний інстинкт і що настав час.

Тепер моє сімейне становище: "Є людина".

Я став експертом по людинознавства, письменником, блогером, веду Instagram hermes з 13.07. А ще я самець, красень. Вага 7 кг (після зими 7 кг і 300-500 грам). Є плями. Дворянської крові. Але всі говорять, що схожий на джека-рассела.

Сьогодні ми почнемо з найважливіших порад. «Як визначити, чи ваша це людина?»

Багато тисяч років тому собаки одомашнили і приручили людину - це всім відомий факт. У наших генах закладена потреба дбати про людей. Цей зв'язок у нашій підсвідомості. Але, не дивлячись на нашу спільну історію, завести людину - дуже серйозне рішення в житті кожного собаки і кота. Тут ще варто подумати. Адже людина - це не іграшка на п'ять хвилин. Її потрібно буде виховувати, гуляти з нею, дивитися, щоб не їла ніяку гидоту на вулиці (особливо, щось смажене і солоне з кіосків), прокидатися вночі, якщо їй треба в туалет. А ви, швидше за все, собака зайнятий, і справ у вас сила-силенна. А раптом у вас цуценята або ви взагалі волелюбний кіт?

Загалом, раджу підходити до справи усвідомлено і з усією відповідальністю.

Ось кілька факторів, на які варто звернути увагу, щоб визначити чи підходить вам людина. Можете взяти блокнотик і ставити плюсики навпроти кожного пункту, якщо втримаєте ручку в лапах.

  1. Без вашої людини вам сумно. Коли її немає поруч, все стає безглуздим, як соєва котлета. Вас нічого не радує, і ви лежите сумним килимком із трагічним виразом морди і вселенським сумом в очах. Навіть другу пару взуття ви жуєте без особливого задоволення. Просто тому, що так треба. Це вірна ознака, що людина запала вам у душу.
  2. Її запах найкращий в світі. Ви можете вгадати його з мільйона будь-яких інших запахів. У цьому запаху все - любов і затишок, рідний дім, турбота. Не вважайте мене дивним, але шкарпетки, які носила моя людина, найпрекрасніша річ у світі. І чим пахучіше вони будуть, тим краще. Навіщо взагалі їх так часто міняти і митися? Як на мене, марна трата часу. Я ось тільки лапи мию після прогулянки. І дивіться, який я чистий і приємно пахну (включаємо уяву). Перевіряємо збіглося чи ні по цьому пункту.
  3. Ваше серце практично вискакує з грудей, коли ви бачите вашу людину. Зіниці розширюються, і хвіст видає всю вашу радість. Ви з нетерпінням чекаєте з нею зустрічі. І, коли ваша людина прокидається, щоранку вона така заспана і мила.
  4. Голос. Найкраще - це чути, коли ваша людина вас кличе за ім’ям. Все стає як у сповільненій зйомці гарної романтичної комедії. Наче грає музика, і маленькі, пухкенькі цуценята з крильцями починають літати в повітрі над вашою головою. 
  5. Ви хочете завжди бути поруч, тому ходите за нею по п'ятах і на вулиці, і вдома, навіть якщо вона хоче побути наодинці. Наприклад, у ванній або в туалеті. Для вас це не перешкода, ви будете чекати її під дверима. Але непогано б піти з нею і подивитися, чим вона там без вас таким займається.
  6. Коли ви в обіймах вашої людини, то світ відразу набуває балансу. І ви так розслаблені, що сон приходить сам собою. Просто розчиняєтеся у просторі і засинаєте в теплі й безпеці. Її пахва - ідеально підходить для вашого носа.

Отже, висновок. Якщо у вас збіглися всі ці ознаки, значить це ваша людина. Чи, не відпускайте її! Це саме вона. Та, кого ви чекали все життя. Звичайно, щоб це зрозуміти, потрібно трохи пожити разом. Але тест вірний на 99%, я вам кажу (тобто гавкаю). Якщо вам сподобався текст, надсилайте цей лінк друзям).

Також, для щасливих та комфортних зустрічей з людьми ми збираємо гроші на реконструкцію притулку. Не соромтеся, приходьте або підтримайте нас, будемо вдячні за будь яку допомогу.

Рахунок для реконструкції: 

Найменування отримувача: ГО ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН СIРIУС 

Код отримувача: 42703881 

IBAN: UA733052990000026001016804009 

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"