Як все влаштовано у будинку?

Гайз, усім привіт!

Це пес Гермес, я знову на зв'язку і продовжую ділитися порадами з людинознавства в рубриці "Лайфхаки від собаки" для усіх котів і собак, які вирішили завести собі людину.

Нагадаю, що в попередньому матеріалі про те "Як визначити чи ваша це людина?" ми розібрали основні критерії та підходи до вибору людини.

Сьогодні ж, я хотів би поговорити з вами на таку тему: де з людиною жити і як все влаштовано у будинку або домі. 

І тут є хороша новина, як правило люди йдуть у комплекті з місцем проживання. Це до речі, ще один плюс завести собі людину, так як ви отримуєте не тільки кращого друга, але й місце проживання. Вам не потрібно ламати голову, де ваша людина буде спати і їсти, все вже організовано. Давайте поговоримо на цю тему докладніше.

Перш ніж почати, я хотів би, нагадати, що в притулку для безпритульних тварин "Сіріус" живуть понад 3 тис тварин, які мріють завести людину. А поки вони чекають своїх людей, вони теж потребують облаштування свого тимчасового будинку. Тому, притулок збирає гроші на реконструкцію, сума дуже велика 30 млн грн., самостійно зібрати не виходить. Давайте допоможемо, щоб взимку в мисках не замерзали вода і корм, а влітку було добре і прохолодно. Якщо ви читаєте мої поради, киньте невеличку суму на цей рахунок і я буду знати, що був вам корисний:

Рахунок для реконструкції: 

Найменування отримувача: ГО ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН СIРIУС 

Код отримувача: 42703881 

IBAN: UA733052990000026001016804009 

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

А якщо вирішите донейтить через кнопку на сайті - не забудьте вказати в призначенні платежу "на реконструкцію".Як все влаштовано вдома

Можливо це вас трохи шокує, але люди живуть у спеціально відведених для цього місцях, наприклад, у власному будинку або квартирі. Це майже те ж саме, що будка, тільки дуже велика. У більшості випадків ці будки багатоповерхові і у кожного є свій вхід в житло.

Як орієнтуватися в такій будці, давайте розберемося. Для зручності, я поділив частини будинку на зони.

  1. Зона відпочинку. Це по суті будь-яке місце де є диван. Придивіться до цього предмету меблів уважніше, швидше за все на ньому буде проходити усе ваше денне дозвілля. Також, як правило, у вашої людини є окреме місце де він спить, теж диван, тільки ще більше, називається "ліжко". Іноді може так співпасти, що і ви там спите, адже ліжко велике, усі там можуть поміститися. У таких випадках, вас можуть намагатися зігнати, так як людина ще не зрозуміла, що ви теж розглядаєте ліжко в якості основного місця для спання. І взагалі, чому людина з немитими лапами там може спати, а ви ні? Тим більше, що вам так подобається запах свіжої постільної білизни.

  2. Зона їжі або, як кажуть "Кухня". Дуже класне місце, але має свою загадку. Там є велика шафа з їжею, називається холодильник. Ви його відразу впізнаєте, бо він великий і як правило білого кольору. Але їжа з'являється з нього тільки тоді, коли приходить людина. Особливо часто, за моїми спостереженнями, їжа з'являється після шостої вечора. Навіть не так, вона з'являється і тут же зникає. Тому, дуже важливо кухню стерегти, особливо якщо людина пішла туди без вас. Не втрачайте часу, біжіть за нею швидше, таємниця про зниклу їжу повинна бути розгадана!

  3. Зона миття лап. Це місце мені не дуже подобається. Але кожен раз після прогулянки мене несуть туди. Приємно бачити, що людина миє і свої лапи теж, не так прикро. Там багато різних баночок, дзеркало, ванна і умивальник. Іноді людина проводить там надто багато часу. Перед цим вона зазвичай уточнює, я в душ на 5 хвилиночок. А проходить ціла вічність. Мені, наприклад, вода взагалі не дуже подобатися, тут я солідарний із котами.

  4. Зона мотлоху і непотрібних речей. Туди я не ходжу, там зовсім нецікаво. Зазвичай людина, щось складає туди і каже: о, це точно коли-небудь стане в нагоді. Але я ще ніколи не бачив, щоб що-небудь знадобилося. Здається, це місце називають "Балконом".

  5. Туалет. Дуже дивне місце, я ще не бачив що там відбувається, тому що людина завжди швидко туди забігає і закриває двері. Напевно, там відбувається щось страшне. Наче там живе монстр, бо лунають дивні звуки. У такі моменти розумієш, як добре бути собакою і ходити нюхати квіточки на вулиці. Так, в цьому плані людям не дуже пощастило. А я підняв лапу і всі справи, задоволений.

Сподіваюся, допоміг вам хоч трохи розібратися, йду готувати наступний матеріал для вас!

Діліться цим посиланням із друзями в соціальних мережах або пишіть мені з питаннями в Instagram @hermes13.07