Благодійний магазин "ЛАСКА"

Друзі, ми починаємо важливу для нас ініціативу і сподіваємося на вашу підтримку

Минулих вихідних ми побували у притулку для безхатніх тварин «СІРІУС»,  де мешкають 2 369 кішечок та собачок! Притулок рятує з вулиць тисячі безхатьків та надає їм їжу та дах — така ініціатива існує виключно завдяки небайдужим людям, які розуміють, що коти та собаки не можуть самі про себе подбати. Окрім їжі та води, тварини також потребують регулярного вигулу, прибирання та утеплення вольєрів, щеплення та іноді лікування, тож притулок постійно гостро потребує допомоги, і ми не могли залишатися осторонь.

  Як ми можемо допомогти?
Від сьогодні та до 6 вересня ми оголошуємо збір речей для хвостиків у наших магазинах.
Ми знаємо, що багато хто бажає допомогти, але притулок знаходиться за 60 км від центру Києва, і не в усіх є така можливість. Тому ви можете принести необхідні речі для притулку в наші магазини.

Основні речі, які ми збираємо:
-  корм для собак та котів, сухий або вологий;
-  ковдри, постільну білизну, рушники — все, що може знадобитися для утеплення вольєрів.

Ви також можете допомогти грошима, перевівши будь-яку зручну суму на рахунок притулку чи залишити допомогу в наших магазинах. Рахунок притулку в ПриватБанк 5169 3305 1043 1114. Всього 100 грн — це цілий тиждень утримання однієї собаки або котика.

Ось повний перелік речей, які можна принести для хвостів: https://goo-gl.su/ZvPn

Ось повний перелік того, чим, окрім грошей та речей, можна допомогти притулку: http://dogcat.com.ua/ua/page/help

Ми точно знаємо, що разом допомагати просто, приєднуйтесь.

Адреси наших магазинів: м. Київ, вул. Липинського, 3 та м. Київ, вул. Малопідвальна, 15. Магазини працюють з 10-00 до 21-00.