Ми переможці грантового конкурсу «Дієві інструменти фандрейзингу» від Zagoriy Foundation!

Чудова новина нашого притулку!
Ми переможці грантового конкурсу «Дієві інструменти фандрейзингу» від Zagoriy Foundation. 

Вже 21 рік наша місія - створювати справжній тимчасовий дім для постраждалих від людської жорстокості тварин.

І головні наші помічники в цьому - це ВИ! Наші благодійники та волонтери!

Тож що ж ми запланували?

- відбудеться запуск чат-боту у Viber, який максимально спростить перерахунок благодійних платежів на рахунки Приватбанку - це можна буде зробити в один клік! Ніяких незручних копіювань картки з публікації чи коментарів!

- нова рубрика - найактивніший благодійник місяця і пам'ятні сувеніри для нього. 

Подарункові набори 
Впродовж листопада кожному, хто подарує дім нашим котикам чи песикам ми підготували пам'ятні набори — фотоальбом, щоб закарбувати моменти та тематична тарілка, як нагадування про особливості песиків та котиків!

Знайти друга можна тут - https://dogcat.com.ua/ua/adoption

Святковий! Передноворічний аукціон продукції ORNER. Готуйте свої ставки - це буде не просто можливість купити подарунки близьким на День Святого Миколая, Новий рік та Різдво! Це буде на 100% ваш внесок у теплу зиму для наших хвостиків!

Ми готові до реалізації!
А ви? Поїхали?

Проект впроваджуватиметься за фінансової підтримки Zagoriy Foundation. 

Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проектів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім'ї Загорій досвід благодійництва, — що дозволяє робити вражаючий внесок в розвиток України. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності.