Знайдені ілюстратори, що бачать світ очима котів та собак

Знайдені ілюстратори, що бачать світ очима котів та собак.
Стали відомими результати конкурсу з пошуку ілюстраторів для реалізації освітнього благодійного проекту притулку “Сіріус” та пса-блогера Гермеса. Обрано креативну команду: арт дирекшн ілюстрацій до книги зробить Дар’я Коробкіна, ілюстраторка та діджитал дизайнер. Оживлятиме поради для тварин у Fb та Instagram - Анастасія Сєводнева.
“Спочатку я шукав тільки одного, найкращого, але спілкуючись з претендентами, побачили можливості співпраці у креативній команді. Саме тому вирішили поділити ролі, адже це як їсти ковбасу - швидше разом.” - каже
Пес-блогер Гермес
.
Дівчата всього за місяць візуалізують поради, та зможуть розробити макет книги. Наразі вони працюють над образом головного героя:
“Мені завжди подобалося приймати участь у благодійності, особливо пов'язаної із тваринами. В мене теж є собака. З моменту його появи, я почала помічати, як багато питань пов'язано з чотирилапими друзями.” - розказує Дар’я Коробкіна, арт-директорка візуальної частини книги.
Освітній благодійний проект притулку “Сіріус” та пса Гермеса через книгу «Практичне керівництво з людинознавства» кумедно продемонструє людям іншу сторону поведінки домашніх улюбленців. Розповість про їх емоції. “Для мене це про відповідальність перед тим, хто тебе любить безумовно. Книга допомагає розуміти яку поведінку обрати із твариною. Поміркувати про можливі ризики різних вчинків відносно тварини, щоб улюбленцю одразу гарно жилося поруч із людиною.” - ділиться Анастасія Сєводнева, діджитал-художниця.
Нагадаємо, втілення проекту допоможе на території притулку проводити каністерапію, дозволить сформувати навчальний центр, що допомогатиме сім'ям готуватися до життя із твариною та багато іншого. Для побудови 12 модулів потрібно зібрати 30 млн грн. Кошти, зібрани з продажу кожної книги перераховуються на побудову нової моделі притулку. Де кожна людина знайде свого улюбленця     </div>

</div>
        </div>
    </div>

    <footer class=